152vuzj.0

Czy kiedyś zastanawialiście się nad tym, ile jest w Europie miliarderów oraz w jakim państwie jest ich najwięcej? Użytkownicy popularnego serwisu Reddit podliczyli ostatnio liczby, czego wynikiem jest poniższa mapka. 

autor: Tristan Eaton, USA

Bardzo ciekawą akcję przeprowadziła fundacja Panga Sead w Meksyku, USA, Nowej Zelandii oraz Australii. Dzięki jej środkom oraz zaangażowaniu w projekt czołowych artystów, specjalizujących się w tego typu sztuce ulicznej, udało się zwrócić uwagę na ten problem. 

kajak

Jeżeli ktoś spytałby nas po obejrzeniu tego filmiku, co byśmy chcieli robić, to z pewnością odpowiedzielibyśmy prosto – „chcielibyśmy jeździć skuterem wodnym po kanionie!”. To prawdopodobnie jakaś odnoga Wielkiego Kaniony w USA. Można to poznać po charakterystycznym „rdzawym” kolorze ścian kanału. Świetny filmik nagrany w w pierwszoosobowej perspektywie daje wiele radości, zobaczcie sami! 

wtargnięcie

Scenariusz tego wydarzenia był banalny – niejaki Paweł miał ruszyć autem z prędkością 25 km/h i wpaść na przechodzącego przez zaimprowizowaną jezdnię instruktora bezpieczeństwa. Miało to pokazać, że nawet przy tak małej wydawałoby się prędkości może stać się przechodniowi krzywda. Organizatorzy jednak nie wzięli pod uwagę jednej rzeczy: Paweł ma „ciężką nogę”, która niechętnie schodzi Czytaj więcej..

grenlandia

Zabieramy Was dzisiaj na małe zwiedzanie pustkowi Grenlandii. Będziemy podróżować przez cztery i pół minuty nad tą dziką wyspą. Cóż więcej możemy dodać? Sami chcielibyśmy tak wzbić się w przestworza, a Wy?