Irlandia - Dublin

Ten post przygotowaliśmy specjalnie dla Polaków, którzy mieszkają na Zielonej Wyspie. Mamy nadzieję, że tym, którzy zostali w kraju poniższa galeria przybliży Wam piękno tej małej, choć ślicznej wyspy.

Lady Gaga dla Versace - zdjęcia po obróbce graficznej

Kilka miesięcy temu serwisy plotkarskie obiegła informacja, że Lady Gaga została zaangażowana w nową akcję promocyjną ekskluzywnej marki Versace, a dokładniej – jej wiosennej kolekcji. Sesja zdjęciowa się odbyła, kampania reklamowa okazała się sukcesem. Wszystko byłoby w porządku gdyby…

Screen-Shot-2014-04-21-at-11.59.57-AM

Szczęka nam opadła, kiedy zobaczyliśmy co stworzył Ole C. Salomonsen, którego specjalnością są zorze polarne. Tym razem, aby wykonać odpowiednie zdjęcia (które następnie zostały złożone w jeden film) zjeździł całą Północ. Od Norwegii, po Szwecję i Finlandię przez niecały rok (sic!).

fajerwerki_home

Wszyscy kochamy sztuczne ognie. Te piękne barwy, wybuchy… brakuje jeszcze tylko pościgów. Czy zastanawialiście się kiedyś jak wyglądają one „od środka”? Dzięki nowoczesnym technologiom jest to możliwe!

piękne domy #18 - itatiba

Piękne domy po tygodniowej przerwie wędrują do Brazylii, a dokładnie do Sao Paulo. Jest to projekt studia RoccoVidal P+W. Musicie przyznać, że nad wyraz futurystyczny i odważny. Mamy tutaj masę przestrzeni do zagospodarowania, ogromną działkę okalająca budynek, a do tego odważny projekt architektoniczny. Zobaczmy co ciekawego przygotowali tym razem jego twórcy. Jeżeli nie widzieliście poprzedniego odcinka, który został Czytaj więcej..