Najnowsze wpisy :
skuter i korki

A dokładniej skuterem, chociaż przez wielu fanów jednośladów nie ma mowy, aby zakwalifikować ten typ pojazdu do zaszczytnego grona „prawdziwych” przedstawicieli typu pojazdu. Użytkownicy skuterów często są traktowani z dużym pobłażaniem, a w środowisku popularny jest wierszyk „W uszach szum, w oczach łzy a na liczniku 43″. Czy są same minusy posiadania skutera? Okazuje się, Czytaj więcej..

mysz

Pewien Amerykanin okazał się być na tyle dobroduszny, że postanowił zwrócić wolność myszy, która jakimś sposobem znalazła się w koszu na śmieci. Chcąc zachować się humanitarnie, postanowił oddać ją naturze. Nie spodziewał się, że zwrot ten zostanie potraktowany bardzo dosłownie. 

warsaw spire

Pewien nieznany mężczyzna pozazdrościł Rosjanom zdobywania wieżowców. Co się z tego urodziło? Zdobycie budowanego obecne największego biurowca w Polsce oraz jednego z najwyższych tego typu budynków w Europie – Warsaw Spire. Docelowo ma on mieć 220 metrów wysokości, jednakże jeśli doliczymy do tego wysokość żurawia… nasz anonimowy bohater mógł znajdować się nawet wyżej, osiągając pułap Czytaj więcej..

coda

Coda to irlandzka krótkometrażowa animacja, która opowiada uniwersalną historię o przemijaniu oraz śmierci. Pewien pijany młody mężczyzna zostaje śmiertelnie potracony zaraz po tym, jak wychodzi z klubu nocnego. Jego dusza odłącza się od ciała, rozpoczynając nocną wędrówkę po mieście. Zaraz za nim podąża Śmierć. 

podryw po polsku

Czy można poderwać zagraniczną dziewczynę tylko i wyłącznie używając języka polskiego? Okazuje się, że można. Eksperyment dowodzący tego stanu rzeczy przeprowadził pewien amerykański jutuber (jak my nie lubimy tego słowa grrr!). Korzystając z paru zdań w języku polskim, udało mu się zdobyć numery telefonów kilku dziewczyn. 

michal pater

Po przerwie powracamy do przygód wrocławskiego studenta – Michała Patera, który wybrał się w podróż autostopem na Daleki Wschód… Rosji. W kolejnym, szóstym odcinku opuszczamy stolicę Rosji, Moskwę oraz udajemy się dalej w kierunku upragnionego celu podróży, przybliżając się coraz bardziej do gór Uralu. 

skrzyżowanie w białymstoku

Pewien motocyklista podczas nocnego rajdu po Białymstoku natrafił na bardzo dziwne skrzyżowanie. To, co było w nim takiego niespodziewanego to sygnalizacja świetlna, która… w ogóle się nie zmieniała. Po dość długim czekaniu na zmianę świateł na zielone, wpadł na pewien pomysł. Jak się później okazało – skuteczny.