Najnowsze wpisy :
hp-08

Jeżeli szukacie pomysłu na aranżację wnętrza pubu czy restauracji nie mogliście lepiej trafić. Pokażemy Wam dzisiaj przykład tego, co można zrobić z wnętrzem przy pomocy odpowiedniego oświetlenia połączonego z niezwykle ciekawym pomysłem. Wszystko to w klimatach starego Rzymu. Może jest to wnętrze sławnej Karczmy „Rzym” w której znajdziemy Pana Twardowskiego?  

komin

Niestety my mamy lęk wysokości, czego nie można z całą pewnością powiedzieć o pewnym śmiałku, który w Rumunii wspiął się na komin wysoki na 280 metrów! Cały film oczywiście zarejestrował na swojej kamerze dzięki czemu możecie go oglądnąć poniżej… i to z perspektywy pierwszej osoby! Do teraz drżą nam ręce, zresztą- zobaczcie sami! 

04soñando-de-día1__880

Hiszpański fotograf Dani de los Muros może nazwać się szczęściarzem. Dlaczego? Z powodu pięknego psa, którego posiada od 5 lat. Zabiera go wszędzie tworząc wspaniałą narrację. 

surfing

Red Bull promuje się od paru lat niezwykle aktywnie, przede wszystkim przez różne ekstremalne dyscypliny. Tym razem dzięki współpracy z surferem -  Jasonem Polakowem stworzono niesamowity, 360º. panoramiczny film! Aby tego dokonać filmowcy Red Bulla stworzyli specjalny uchwyt, do którego przymocowali cztery kamery sportowe. 

dragster

Dragstery są w Polsce bardzo mało znane. To przede wszystkim ekstremalny, amerykański sport, do którego używa się potężnych maszyn o ogromnej mocy. Poniższy filmik pomoże Wam zrozumieć, że nawet pilotowanie takiego monstrum to nie łatwizna.