Najnowsze wpisy :
winda

News pochodzi z koreańskiej telewizji, która poinformowała o (prawie) śmiertelnym wypadku z udziałem windy. Zdarzenie miało miejsce w Chinach, gdzie pewien mężczyzna podczas wsiadania do jak się okazało niesprawnej windy prawie został przez nią przecięty w pół. Jak to się stało? 

lodowiec

Dokumentalista Steve Leonard oraz ekspert specjalizujący się w niedźwiedziach polarnych Jason Roberts mieli sporo szczęścia podczas kręcenia dokumentu dotyczącego jednych z największych drapieżników pochodzących z lodowej krainy. Podczas gdy przemieszczali się łodzią motorową w pobliżu lodowca, ten zaczął się rozpadać, aż w końcu spora jego część runęła do morza. Tuż obok Anglików. 

Od dzisiaj masz przyjaciół  (6)

Na prześmiewczą wersję (żeby sam kijek do selfie nie był wystarczająco żałosny) wysięgnika do robienia sobie sweet focie wpadli dwaj amerykanie – Justin Crowe i Aric Snee. Dla wszystkich lubiących samojebki – oto nadchodzi nowa era w fotografii artystycznej! 

odchudzanie i przekręt

W Polsce nie brakuje przekrętów. Oto kolejny, którego bohaterem jest cudowny środek odchudzający reklamowany w Telewizji Polskiej – VitaSlim. Śledztwo w sprawie tego specyfiku przeprowadził Magazyn Ekspresu Reporterów. Śledczy wykonał kilka połączeń telefonicznych, połączył fakty i stworzył silnie obudowaną tezę, która najprawdopodobniej jest prawdziwa. Tym bardziej, że śledztwo w sprawie firmy dystrybuującej ten specyfik prowadzi warszawska prokuratura. Czytaj więcej..

15latka za kierownicą

Drogówka w najsławniejszym mieście Kalifornii – Los Angeles miała pełne ręce roboty, bowiem jeden z patroli tej formacji zaczął pościg za kierowcą, który nie zastosował się do wezwania do kontroli dokumentów. Nikt się nie domyślał, że… za kierownicą znajduje się 15-latka! Po rajdzie, który wykonała po jednym z miejskich parków, w końcu udało się ją Czytaj więcej..

terroryzm ISIS

Samobójczy atak przy pomocy ciężarówki wypełnionej po brzegi materiałami wybuchowymi użyli bojownicy – samobójcy spod znaku ISIS. Ich celem padł broniony przez syryjskie wojsko, wierne Basharowi al Asadowi, szpital Jisr as-Shugur. Zdobycie lub zniszczenie tego punktu to część dużej ofensywy zaplanowanej przez islamistów. Rozpoczęła się ona 22 kwietnia i jak dotąd cały czas jest przeprowadzana. 

Grizzly_Denali_edit

Millie i King stali się najlepszymi przyjaciółmi oraz… lokalną atrakcją amerykańskiego ogrodu zoologicznego GarLyn, które znajduje się nad malowniczym jeziorem Michigan i niedaleko miasta Naubinway. Film z ich porannych ćwiczeń stał się hitem internetu w USA!