Najnowsze wpisy :
Red-Bull

Do precedensowego wyroku doszło w Stanach Zjednoczonych. Przeciwko koncernowi Red Bull produkującemu popularne napoje energetyczne złożono pozew zbiorowy, w którym zarzucano nierzetelną reklamę. Podstawą pozwu stało się stwierdzenie „doda ci skrzydeł”. Klienci poczuli się oszukani, że pomimo wypicia specyfiku żadne skrzydła im niestety nie wyrosły.  

piesek

Problem, który zna większość osób mających psy – jak umyć swojego pupila? Okazuje się, że psiaki nie do końca lubią pobyt w wannie i wykorzystają wszelką okazję na to, aby się z tych męczarni uwolnić. Jak Wy sobie z tym radzicie?  

le-zap-de-spion

Czas na potężne podsumowanie najlepszych filmików, jakie pojawiły się w minionym tygodniu na najpopularniejszym serwisie z filmami - Youtube. Kompilacja numer 240 to jedna z najlepszych  (naszym zdaniem) z całej dotychczasowej serii! Mamy nadzieję, że będzie się ona Wam równie mocno podobała jak nam

Morski atlas (4)

Twórcą tego ogromnego, około 60. tonowego posągu jest francuski rzeźbiarz artysta - Jason deCaires Taylor. Jego najnowsze spoczęło blisko plaż jednej z bahamskich wysp – Nassau. Robi wrażenie!

helikopter

Na specjalnym pokazie we Wrocławiu widzowie mogli podziwiać bezbłędny pokaz sztuki pilotażu policyjnego pilota śmigłowca Mi-2. Maszyna wydaje się mieć swoje lata jednakże to, co można z nią zrobić wprawi Was w osłupienie! Wielkie brawa należą się przede wszystkim pilotującemu – perfekcyjny warsztat i stalowe nerwy. Brawo!