Najnowsze wpisy :
1024px-American_757_on_final_approach_at_St_Maarten_Airport

Plaża Maho na wyspie St Marteen znajdującej się na Antylach Holenderskich, leży w sąsiedztwie lotniska Princess Juliana wyposażone jest w jeden pas startowy, którego początek oddzielony jest od plaży Maho jedynie wąską dwupasmową ulicą. Startujące oraz podchodzące do lądowania samoloty przelatują nad plażą na wysokości kilkunastu metrów, co stanowi największą atrakcję turystyczną tej plaży. Tym razem pilot pobił Czytaj więcej..

f16 batonik

Niby trudna z logistycznego punktu widzenia sytuacja ale… chłopaki dały radę. Przy okazji przydały się im informacje wyniesione z lekcji  fizyki, zwłaszcza dział o bezwładności przedmiotów w odpowiednich warunkach. Plotki mówią również o tym, że piloci mieli także gdzieś na podorędziu czipsy. Jedno wiemy na pewno po obejrzeniu tego materiału – latanie F16 nigdy nie Czytaj więcej..

dyskoteka

Niektórzy mają ten dyskomfort (ale czy na pewno?) że mieszkają vis-a-vis dyskoteki czy innego klubu. Ten facet znalazł jednak tyle samozaparcia, że mu to nie przeszkadza, więcej – wziął udział w darmowej imprezie! 

Wojny i koty (8)

Coraz więcej kotów pojawia się wśród szeregów ukraińskiej armii stacjonującej w Donbasie, w strefie walk z prorosyjskimi separatystami. Zwierzęta te są chętnie przygarniane przez żołnierzy wiernych rządowi w Kijowie. Dlaczego? Co najmniej z kilku powodów. 

skoda fabia

Ta ponad jednominutowa reklamówka jest częścią akcji promocyjnej nowego modelu Skody Fabii skierowana na rynek brytyjski. Z pozoru na tym filmie nic się nie dzieje. Od czas do czasu miga jednak obraz. Czy ma to związek z oszukaniem widza i dowiedzeniu, że nie jest spostrzegawczy? Poddajcie się testowi! 

dubaj

Marcelina prowadzi videobloga, w którym opisuje swoje życie w Dubaju – jednym z najciekawszych miejsc do życia na świecie. W tym odcinku opowiada o służbie zdrowia. Okazuje się, że jest ona praktycznie całkowicie prywatna. Raz na rok wykupuje się abonament, który pokrywa większość zabiegów. 

co mówimy

Abstrachuje prezentują – wyznania Polaków u lekarza. Zastanawialiście z jakimi problemami ludzie chodzą do doktora? Dlaczego są aż takie kolejki do rodzinnego? A może chcecie dowiedzieć się jakie są prawdziwe powody takich a nie innych chorób? Nowy odcinek pozwoli rozjaśnić Wam parę spraw!