Najnowsze wpisy :
pociski

Zastanawialiście się jak utylizowane są naboje? Amunicja to na tyle poważna sprawa, że do jej zniszczenia potrzebna jest specjalna maszyna, a właściwie tuba. Specjalnie wzmocniona jest w stanie wytrzymać napór tysięcy pocisków, które pod wpływem wysokiej temperatury zostają wystrzelone. 

ekstremalny sport

Z miejsce ostrzegamy – nawet nie próbujcie tego naśladować. Rosjanie lubują się w ciekawych i nietuzinkowych wyczynach. Jednym z takich, który zyskuje sporo na popularności są popisy kaskaderskie na dachach wieżowców oraz…. poza nimi! Jak to możliwe? Dowiecie się w dalszej części tego artykułu.

irlandczyk w turcji

Turcy musieli uznać wyższość pewnego Irlandczyka po tym, jak jeden z lokalnych sprzedawców w przepływie złości zaatakował pewnego turystę. Okazało się, że był on… bokserem, który przyjechał jako turysta do kraju nad Bosforem na wakacje. Niestety, tak daleko od ojczyzny nie dane mu było odpocząć od swojego zawodu…

live tv morderstwo

Kolejna tragedia z udziałem broni palnej w Stanach Zjednoczonych. Kraj został zaszokowany brutalnością, z jaką 41-letni Vester Lee Flanagan zamordował swoich byłych współpracowników lokalnej stacji telewizyjnej WDBJ-TV działającej na terenie stanu Virginia w USA. Całe zdarzenie nagrała nie tylko kamera, która w owym czasie nadawała wywiad na żywo, ale sam napastnik, który zarejestrował zabójstwo komórką. 

air show

Air Show 2015 w Radomiu przeszło do historii. Impreza skierowana do wszystkich fanów lotnictwa i powietrznych akrobacji przyciągnęła tłumy. Główną atrakcją był oczywiście pokaz umiejętności pilotażu w wykonaniu załóg i pilotów z całego świata. 

wiedźmin 3

Gracze na całym świecie pokochali trzecią część Wiedźmina (mająca podtytuł „Dziki Gon”) – kultowej sagi Andrzeja Sapkowskiego, którą polskie studio CD Project RED przeniosło trzykrotnie już na ekrany komputerów oraz konsol. Najnowsza odsłona, która zamyka cykl, zadebiutowała w maju, sprzedając się w ponad 4 milionach egzemplarzy! Nic dziwnego, że gra cieszy się tak dużym powodzeniem Czytaj więcej..

zuraw i trygrysy

Niespodziewanie wybieg dla tygrysów odwiedził żuraw. Koty również nie spodziewały się takiego niespodziewanego gościa – obiadu. Ptak jednak nie zamierzał się poddawać, rozpoczynając jednocześnie walkę o przetrwanie. Cały spektakl oglądali zgromadzeni licznie w owym dniu w ogrodzie zoologicznym w gapie. Wydarzenie miało miejsce w Hangzou, w chińskiej prowinzji Zhejiang.