Najnowsze wpisy :
marynarka wojenna rosji

Flota Czarnomorska nie ma ostatnio szczęścia. Tak samo jak rosyjskiej lotnictwo, które co rusz traci kolejne samoloty w wyniku wypadków. Tutaj mogło dojść do większej tragedii. A to za sprawą pewnego feralnego strzału, który mógł zakończyć się ofiarami w ludziach. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

taniec gruziński

Nagranie z gruzińskiego wesela może przyprawić Was o zawrót głowy! Głównie z powodu tego jak szybcy i doskonale wyszkoleni tancerze na nim występują, tańcząc ludowy gruziński taniec. Robi wrażenie? Na nas spore! 

jacht kulczyka

Jan Kulczyk to najbogatszy Polak, którego majątek wyceniany jest na kilka miliardów złotych. Nic dziwnego, że mógł sobie pozwolić na typowy dla miliarderów pojazd, jakim jest ekskluzywny jacht. Nazwał go Phoenix 2. Jest to jego drugi statek. Pierwszy, nazwany po prostu Phoenix został sprzedany w 2010 roku. Był to prezent na jego 60. urodziny. 

Meksyk i wielkie grafitti (4)

Lokalna organizacja zajmująca się aktywizacją młodzieży przekonała meksykańskie władze miasta Palmitas w dystrykcie Pachuca do bardzo niecodziennego i oryginalnego pomysłu. Postanowiono, że fasady poszczególnych budynków zostaną odmalowane w taki sposób, aby tworzyły… tęczę. 

strzelanina i ak47

Amerykański stan Milwaukee. Grupka rabusiów postanowiła obrabować mały sklepik. Na ich nieszczęście był w nim wtedy właściciel który nie dał się zaskoczyć ani zastraszyć. Po tym jak wezwał policję sam zajął się obroną swojego dobytku… przy pomocy niezawodnego AK-47 czyli Kałasznikowa. 

telewizja i magicy

Ile to już razy zdarzyło się, że ktoś przeszkodził reporterowi telewizyjnemu podczas prowadzonej przez niego relacji na żywo? Trudno się doliczyć, jednakże to, co spotkało dziennikarza Sky News przejdzie do historii. Nie tylko trollowania ale także arkan sztuk magicznych. 

kot i niedźwiedź

Koty jak się okazuje to również zwierzęta obronne, które są wyjątkowo skuteczne gdy mamy do czynienia z… niedźwiedziem! Pewien mruczek postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i odniósł pełen sukces. Jeżeli zamierzacie rzucić wszystko i zamieszkać w Bieszczadach, przygarnięcie kota może okazać się najlepszą decyzją w Waszym życiu 😉