Najnowsze wpisy :
#4 Taipei 101, Tajwan:  liczący 509,2 m wieżowiec znajdujący się w Tajpej na Tajwanie, w dzielnicy Xinyi. Budynek, zaprojektowany w biurze C.Y.Lee & Partners i wzniesiony w przeważającej części przez przedsiębiorstwa KTRT Joint Venture oraz Samsung Engineering & Construction. Do 4 stycznia 2010 (uroczyste otwarcie Burdż Chalifa w Dubaju, Zjednoczone Emiraty Arabskie) dzierżył przyznawany oficjalnie przez Council on Tall Buildings and Urban Habitat tytuł najwyższego ukończonego budynku świata.

Francuski ilustrator i grafik – Romain Trystam kocha architekturę. Z tego względu nawiązał współpracę z serwisem poświęconym tej tematyce - I Like Architecture.net, co zaowocowało serią świetnych tapet przedstawiających największe budynki na świecie. 

motyl

Któż by się spodziewał takiego rozwoju wypadków! Podczas pewnego koncertu muzyki poważnej na salę wleciał nie do końca proszony gość. Po jakimś czasie usiadł na nosie występującej właśnie flecistki. Dzielna kobieta zachowała jednak spokój ducha i dalej kontynuowała grę swojej partii. Szacunek! 

Bull terrier modelem rysownika (3)

Brazylijski rysownik Rafael Mantesso nie miał ostatnio łatwego życia. Przeżył długą i bardzo kosztowną rozprawę rozwodową, w wyniku której jego była wybranka dostała praktycznie całe sprzęty domowe, zostawiając naszego bohatera pośród pustych, białych ścian oraz z… psem, bull terrierem - Jimmym Choo. 

1-111362

Kondycja podlaskich policjantów w 2011 roku nie należała do najlepszych. Ten film pokazuje to z całą mocą… Co o tym myślicie? Czy coś zmieniło się od tego momentu? Czekamy na Wasze komentarze! 

pkin

Grupa śmiałków z polskiej grupy No Limit dokonała rzeczy karkołomnej – w przebraniu księży (czyli pod sutannami) przemycili na 33 piętro Pałacy Kultury i Nauki spadochrony, aby następnie wdrapać się po stalowych prętach zabezpieczających balkony tego najwyższego w Polsce budynku i skoczyli na spadochronach! Całość oczywiście nagrali, a następnie swoim wyczynem pochwalili się w internecie. Zobaczcie Czytaj więcej..