• samolot podczas burzy
  Ciekawe, Inspiracje, Podróże

  Jak to jest lecieć samolotem podczas burzy?

  0 746

  Lecieliście kiedyś samolotem? Pewnie tak, jednakże tylko niewielu osobom udało się zapewne podróżować w przestworzach w czasie szalejącej wokół burzy z piorunami rozświetlającymi niebo i chmury. Jeden z pasażerów United Airlines miał taką okazję. 

 • jak nie wyjeżdżać z parkingu
  Dobry humor, Motoryzacja

  Kraków: JAK NIE wyjeżdżać z parkingu

  0 140

  Kontynuujemy naszą serię #jaknie, w której pokazujemy Wam czego powinniście unikać lub co robić lepiej. Do tej drugiej kategorii na pewno zaliczymy wyjazd z parkingu, który trwał niemiłosiernie długo. Za kierownicą siedział starszy jegomość, który (prawdopodobnie) panicznie bał się wjechać swoim Fiatem Punto na krawężnik. W efekcie tego wyjazd z parkingu zajął mu… dość spory…

 • calais
  Trendy

  Jak wygląda obrona granicy przed nielegalnymi imigrantami w Calais?

  0 1080

  Francuskie i angielskie służby kompletnie nie radzą sobie z rosnącą falą imigrantów, którzy (dosłownie) szturmują granicę w Calais, aby dostać się do Eurotunelu – przepustki ku wymarzonej przez wielu Anglii. Skierowane do uporania się z tym problemem siły policji są zbyt małe, aby skutecznie jej pilnować. 

 • pociski
  Ciekawe

  Jak utylizowane są naboje?

  0 774

  Zastanawialiście się jak utylizowane są naboje? Amunicja to na tyle poważna sprawa, że do jej zniszczenia potrzebna jest specjalna maszyna, a właściwie tuba. Specjalnie wzmocniona jest w stanie wytrzymać napór tysięcy pocisków, które pod wpływem wysokiej temperatury zostają wystrzelone. 

 • mistrzowie picia
  Ciekawe

  Tak piją prawdziwi weterani! (film)

  0 2238

  Starość nie radość, a młodość nie wieczność… razem z wiekiem nabywamy doświadczenia w wielu sprawach, które kiedyś mogą zaprocentować. Jeśli wiecie co mamy na myśli … Bimber, likiery, wódka czysta, tanie wina – zobaczcie jak to robią prawdziwi weterani wysokoprocentowych trunków i nalewek! 

Najpopularniejsze artykuły

Polub nas na Facebooku!

Najpopularniejsze artykuły w tym miesiącu

Fust.pl

FUST.PL to serwis poświęcony wszystkiemu, co inspirujące, ciekawe, nowatorskie oraz piękne. Lubisz podróżować? Jesteś fanem / fanką fotografii lub może chcesz poczytać inspirujące historie o ludziach, którzy tworzą interesujące projekty? O tym własnie piszemy!

Jeżeli sam jesteś twórcą i chcesz wypromować swoją pracę - skontaktuj się z nami mailowo pod adresem: [email protected] Na pewno odpowiemy!

Miejsce na Twoją reklamę

kopa-advertising-Miejsce na Twoją reklamę