Pentax_logo2-567x390

Koncern Ricoh, który jest właścicielem marki Pentax ogłosił dziś wprowadzenie nowej edycji limitowanej swojego flagowego korpusu z matrycą APS-C: Pentaxa K-3: Prestige Edition. Czym producent chce zwabić nowych klientów aby wybrali wersję limitowaną? Sprawdźmy!

typografia, litery, trójwymiar, 3d, grafika, tolga, girgin,

Typografia to szerokie pojęcie, jednak stosowana głównie w drukarstwie. Typografia to również dzisiaj kreatywne tworzenie i wykorzystywanie różnorodnych czcionek w projektowaniu graficznym. 

drzwi, portugalia, sztuka, wrota, sowa, murale, piękno, artyzm, rzemiosło,

Możecie nam wierzyć albo nie (co zaraz Wam udowodnimy na kilku świetnych przykładach), ale dzisiejszy wpis poświęcony będzie drzwiom. Dokładnie tak, takim „zwykłym” urządzeniom codziennego użytku, z którymi codziennie stykamy się po parokroć. Zazwyczaj nie wyróżniają się one niczym na tle konkurencji. Jednakże niektóre z nich są prawdziwym dziełem sztuki. Pokażemy Wam dzisiaj parę z Czytaj więcej..

canon, 50, 1d, x, bullet, time, szwajcaria, projekt, telewizja, efekt, vfx,

Canon wie jak robić dobrą promocję swoich produktów. Razem ze szwajcarską telewizją ten największy producent sprzętu fotograficznego na świecie przygotował specjalną część programu jednego z tamtejszych telewizyjnych show. Użyto do tego najlepszej dostępnej optyki oraz korpusów. 50 sztuk najlepszego (wg wielu ekspertów) Canona 1D X oraz tyle samo egzemplarzy canonowskiego reporterskiego obiektywu –  24-70mm F/2.8L II. Czytaj więcej..

wisteria, glicynia, park, kwiatów, japonia, atrakcja, piękne, drzewo, roślina,

Wisteria, znana również jako glicynia jest jednym z ładniejszych roślin, jakie możemy spotkać na podmokłych terenach Azji, a przede wszystkim w takich państwach jak Chiny, Japonia, czy Korea. Odpowiednio pielęgnowana może wyrosnąć dając przepiękny efekt. Dzięki ogrodnikom pracującym w Parku Kwiatów Ashikaga tamtejsza glicynia należy do największych na świecie.