little-wings-insect-drawings-alex-konahin-5
Design, Inspiracje

Niesamowite szkice owadów Alexa Kanahina

0 1064

Alex Kanahin to utalentowany łotewski rysownik, który w swoich pracach używa renesansowej ornamentacji do stworzenia przepięknych rysunków. O jego poziomie niechaj świadczy grono fanów, którzy czekają na każdą jego nową pracę.

Styl Alexa jest unikatowy. Łączy on w sobie motywy roślinne, symbole oraz tradycyjne zdobnictwo. Bohaterami jego szkiców są często owady, dzikie zwierzęta, czy ludzkie ciało.

Alex to samouk. Nigdzie nie uczył się sztuk plastycznych. Wszystko co do tej pory osiągnął zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. Na początku malowanie było tylko dodatkiem do życia, udawało mu się złapać kilka podrzędnych zleceń raz na jakiś czas. Wszystko zmieniło się wtedy, kiedy założył internetową galerię ze swoimi pracami. To był strzał w dziesiątkę – odpowiedź przerosła jego oczekiwania i bardzo szybko za sukcesem wizerunkowym poszły konkretne fundusze.

Najnowszy projekt, nad którym obecnie pracuje to inspiracja człowiekiem renesansu (prawdopodobnie szkicem Leonardo da Vinci), mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli i o tym dziele napisać!

Podobają Wam się prace Alexa? Piszcie! 

little-wings-insect-drawings-alex-konahin-7

 

little-wings-insect-drawings-alex-konahin-9

 

little-wings-insect-drawings-alex-konahin-1

 

little-wings-insect-drawings-alex-konahin-10-2

 

little-wings-insect-drawings-alex-konahin-5

 

little-wings-insect-drawings-alex-konahin-6

 

little-wings-insect-drawings-alex-konahin-2

 

little-wings-insect-drawings-alex-konahin-3

 

little-wings-insect-drawings-alex-konahin-4

 

źródło: boredpanda.com, https://www.facebook.com/amkonahins

About the author / 

Redakcja

Najpopularniejsze artykuły

Polub nas na Facebooku!

Najpopularniejsze artykuły w tym miesiącu

Fust.pl

FUST.PL to serwis poświęcony wszystkiemu, co inspirujące, ciekawe, nowatorskie oraz piękne. Lubisz podróżować? Jesteś fanem / fanką fotografii lub może chcesz poczytać inspirujące historie o ludziach, którzy tworzą interesujące projekty? O tym własnie piszemy!

Jeżeli sam jesteś twórcą i chcesz wypromować swoją pracę - skontaktuj się z nami mailowo pod adresem: [email protected] Na pewno odpowiemy!

Miejsce na Twoją reklamę

kopa-advertising-Miejsce na Twoją reklamę